ludek

Sprawdź, gdzie zdobyć

Amerykańskie komiksy będą rozdawane w sobotę i niedzielę o godz. 10.30 i 14.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu, na korytarzu nowego budynku przy sali 82, do wyczerpania zapasów.

„Darmozin” oraz komiksy polskich twórców będą rozdawane w sobotę i niedzielę o godz. 10.30 i 14.00 w strefie zinów w Informatorium Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu do wyczerpania zapasów.

Wybrane ziny oraz jeden z komiksów amerykańskich będzie można otrzymać w Galerii Centrala (Plac Cyryla Ratajskiego 6a) podczas wernisażu wystawy (piątek, godz. 18:00) oraz przez cały czas trwania imprezy albo do wyczerpania zapasów.

Wybrane ziny oraz jeden z komiksów amerykańskich będzie można otrzymać w Baraku Kultury (Aleje Marcinkowskiego 21) podczas wernisażu wystawy (piątek, godz. 20:00) oraz przez cały czas trwania imprezy albo do wyczerpania zapasów.

Wybrane ziny będą rozdawane przy okazji wystawy Ojca Rene prezentowanej w Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu przez cały czas trwania imprezy albo do wyczerpania zapasów.

Zin Nuno Saraivy będzie rozdawany przez tłumaczkę Grażynę Jadwiszczak, w ramach akcji „Znajdź Grażynę”, w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu w sobotę w godz. 11:00-16:00 albo do wyczerpania zapasów. Osoby zainteresowane jego zdobyciem muszą odnaleźć Grażynę i podać jej tajne hasło: FADO.

 

 

kontakt

Kontakt

Organizator

Stoiska

Media

Wykłady dla szkół
i obwoźna czytelnia

Darmowe Komiksy

Gromadzenie i wymiana komiksów

Przemysław Dybała
tel. 61-829-38-48